Contact

Griet Bilcke
Sofie Verdiere
Hanna Simoens
Griet Bilcke
Ruben Callens
Bieke Vansteelandt
Verantwoordelijke JOBexpo
VTI Waregem
VTI Kortrijk
VTI + Sint-Joris Menen
VTI Tielt
VTI Ieper
VTI Poperinge
VTI Torhout
VTI Brugge
VTI Diksmuide
OLV Ter Duinen Zeebrugge
hanna.simoens@jobexpo.be
0475 92 44 86
griet.bilcke@jobexpo.be
0476 33 18 46
sofie.verdiere@jobexpo.be
0478 07 74 91
griet.bilcke@jobexpo.be
0476 33 18 46
ruben.callens@jobexpo.be
0472 23 67 48
bieke.vansteelandt@auxilios.be
0472 03 10 56
West-Vlaanderen
Oost-Vlaanderen
Sarah Craeymeersch
Ruben Callens
VTI Deinze
Don Bosco Sint-Denijs-Westrem
VTI Dendermonde
Scheppersinstituut Wetteren
GTI Beveren-Waas


PTI Eeklo
sarah.craeymeersch@jobexpo.be
0471 27 17 02
Hanna Simoens
hanna.simoens@jobexpo.be
0475 92 44 86
ruben.callens@jobexpo.be
0472 23 67 48


Wenst u met uw school ook deel uit te maken aan dit unieke project?
Aarzel niet ons te contacteren!
Home - Q&A
SCHOLEN
JOBexpo maakt deel uit van Auxilios, uw externe personeelsdienst!
Copyright © 2016 Auxilios bvba  ·  All Rights reserved  ·  info@auxilios.be
Jacob van Arteveldestraat 3 bus 1.1 - Roeselare - 051 22 06 58